Loading...

PŘEDPŘÍPRAVKA

Rozcestník


MINISTAR 14.5.2022 Kbely

Fotky zlatá skupina ZDE

Fotky stříbrná skupina ZDE

Další fotky stříbrné skupiny od pana Urbánka ZDE


MINISTAR 7.5.2022 Sibřina

Dnes jsme na prvním turnaji jarní části stříbrné skupiny Ministar v Sibřině podali celkem slušný výkon a přestože jsme obsadili 4. místo, nebylo to zklamání. Po rozpačitém úvodu a ospalém projevu proti Dubči a Xaverovu se kluci oklepali a v zápasech se Sibřinou a Hrdlořezy slavili zasloužená vítězství. Poslední zápas s Vinoří jsme odehráli nerozhodně. Turnaj nám ukázal nedostatky na kterých musíme zapracovat. Ale našla se také pozitiva a věříme, že získané zkušenosti děti posunou dál.

M&M

Odkaz na fotky ZDE


JUMP PARK aneb skákající dráčata

Na prvního apríla jsme se rozhodli pro odměnu všem Dráčatům za zimní přípravu a to v podobě návštěvy Jump Parku v Letňanech. Vzhledem k nepříznivému počasí to byla skvělá náhrada za trénink, který bychom zrušili a zůstali doma. Hodina skákání, lezení či šplhání byla skvělým zpestřením a zároveň příležitostí se navzájem lépe poznat a skamarádit se. Děti pobíhaly z jedné atrakce na druhou a bylo hezké se s nimi radovat z netradičního zážitku.

Takovouto akci v budoucnu moc rádi zase zopakujeme.
M&M

Za fotky děkujeme panu Urbánkovi. Odkaz na album ZDE


TURNAJ 27.3.2022

V neděli 27. března jsme byli spolu s Modřanskými pozváni na miniturnaj pořádaný Slavií Praha. Byl to turnaj malých forem, kdy každý klub postavil dva týmy. 80 minut nepřetržité hry byl plný krásných momentů a všechny děti uspokojil. Dráčata byla oběma klubům vyrovnaným soupeřem. Vítězství střídaly porážky, ale o to nám přeci nejde, největší radostí pro naše malé bojovníky byly vstřelené branky.
M&M

Za fotky děkujeme trenérce Míše Frydrychové a panu Urbánkovi.

Odkazy na alba ZDE a ZDE


TURNAJ V KOLODĚJÍCH 12.3.2022

Odkaz na fotky ZDE


TURNAJ O KBELSKÝ KOLÁČ 5.3.2022

Vrcholem halové sezóny přípravek byl turnaj O kbelský koláč, který jsme sami pořádali a byl jedním z několika turnajů obnovené tradice založené paní Evou Haniakovou. Za účasti silné konkurence týmů Libiš, Bohnice, FA Střížkov a Xaverov naše Dráčata po čtyřech výhrách turnaj ovládla a udělala pěknou tečku za tímto seriálem i zimní sezónou.

Za pár dní vyběhneme na trávník a budeme se připravovat na soutěž Ministar, kam jsme přihlásili dva naše týmy. Držte nám palce!!!

Míša&Míra


ÚSPĚCH DRÁČAT V KOLODĚJÍCH 16.1.2022 

Skvělý úvod roku!

První turnaj v kalendářním roce odehrála Dráčata v neděli 16.1. 2022 v našich oblíbených Kolodějích. Na turnaj jsme nejeli s velkými ambicemi, jelikož tentokrát nebylo jednoduché tým poskládat z důvodu karantén. Nepřítomnost našich tradičních opor nás však nemusela dlouho trápit. Dráčata hned v prvním utkání se střížkovskou akademií skvěle zabodovala a vyhrála 6:4. V dalších utkáních měla Dráčata jasně navrch a turnaj bez potíží vyhrála. Vedle Adama Kněžínka a Štěpánka Havelky se nám pěkně rozehrál Honzík Leibl, který si svým výkonem zasloužil odměnu v podobě poháru, který si mohl odvézt domů. I ostatní hráči se nám moc líbili, ale zvláštní pochvalu zaslouží Daneček Demčyk, který dokázal častokrát vybojovat míč a vytvořit si z toho šanci, kterou několikrát využil. 
Moc díky trenérovi Honzovi Kněžínkovi za jeho pomoc a obětavost. Jeho svěřenci ročníku 2014, měli svůj turnaj hned po nás a tak jsme se rádi zdrželi a podívali na první dvě utkání. Je neuvěřitelné, jaký pokrok, kdy jsme je viděli naposledy, udělali.Zaslouženě svůj turnaj také vyhráli a Spartak svými mužstvy předpřípravky opět v Kolodějích zanechal silnou stopu.
M&M


INFORMACE – Prázdninový kemp 

Ve dnech 8. – 12. srpna 2022 budeme opět pořádat fotbalový příměstský kemp na kbelském fotbalovém stadionu a blízkém okolí.Kemp je určený zejména pro členy našeho klubu roč. 2013 – 2016 i mladší. Zaměříme se nejen na fotbal, ale také na jiné sporty např. florbal, plážový volejbal (Satalice), ping-pong, turistika a další. Děti se mohou těšit na bojovku, společenské hry a další pestrý program.  

Čas nástupu 7.30 – 8.00

Čas vyzvednutí 16.00 – 16.30 

Strava:

10.00 dopolední svačina: ovoce a zelenina

11.30 oběd ve Srubu v parku: polévka + hl. chod

15.00 odpolední svačina: pečivo, sušenky, jogurt.

Pitný režim bude zajištěn  Cena: 2800,- Kč za celý týden. sourozenec 2200,- Kč. Dotazník účasti zašleme během příštího týdne. V případě sourozenců je možnost přihlásit i dítě ročníku 2012. Pokud budete mít dotaz neváhejte se mě zeptat. Děti budou pod dohledem kvalitních trenérů a věříme, že se kemp vydaří minimálně stejně jako v minulých letech.

M. Schmid – tel. 603 554 588


Blahopřejeme Danečkovi!

Velkolepě oslavil své šesté narozeniny hráč předpřípravky Daneček Demčyk. Dort byl vyroben podle jeho přání a návrhu! Jsme moc rádi, že máme v týmu takového srdcaře. 

Danďo vše nejlepší! M+M – trenéři