STARŠÍ DOROST

Rozcestník

C1A 8.5.2022 SK Hostivař- Spartak Kbely  4:2  (3:2)

Ačkoliv doplněni posilami z řad MD, dorazili jsme v neděli do Hostivaře pouze s 1 hráčem na střídání.
Na 2 góly soupeře, s jehož výraznou výškovou převahou jsme se potýkali celý zápas, jsme ještě dokázali reagovat, když nejprve v 10. minutě srovnával na 1:1 po rohovém kopu hlavou Šiky a následně ve 33. minutě na 2:2 srovnával Machy.
Ještě před koncem poločasu ale soupeř znovu odskočil o gól, který se nakonec ukázal rozdílový.
Tlak, který naši hráči vyvíjeli ve 2. poločase k úspěchu nevedl. Naopak soupeř, který vše vsadil na jedinou kartu – nakopávané vysoké balony – se zvládl prosadit ještě jedním gólem na 4:2.
Možná, kdyby Machy 15 minut před koncem proměnil nařízenou penaltu, mohl ještě soupeř znervóznět a možná by se nám podařilo vydřít alespoň remízu.
Na „možná“ se ale ve fotbale nehraje a tak jsme i v 7. zápase jarní části ligy vyšli bodově naprázdno.

Trenéři

C1A 1.5.2022 Spartak Kbely – Sportovní klub Union Vršovice 1:2

Odkaz na fotky ZDE

Odkaz na fotky, za které děkujeme trenérce Míše Frydrychové, ZDE

C1A 16.4.2022 Spartak Kbely- FC Tempo B 1:4 (0:3)

Branku Kbel vstřelil Vašek Rolenec, který ve 2. poločase vyměnil brankářský dres za pozici útočníka.