Loading...

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Rozcestník


G3H 8.5.2022 Slovan Bohnice – Spartak Kbely 14:13

Dneska jsme odehráli celý zápas bez střídání a to nám ještě přijel pomoct Miky z 2013. I přes to, že pražilo sluníčko a nedalo se odpočinout během hry, tak musím kluky strašně pochválit. Podali heroický výkon a pro nás, kdo to dnes viděl, jsou vítězové. V soubojích jsme byli vyrovnaní a velkou radostí je fotbalové podání, protože v tom jsme soupeře přehrávali. Kdybychom vždy na začátku čtvrtiny nedostali rychlého góla, tak bychom zaslouženě vyhráli.
Za velikou bojovnost a nasazení si kluci všichni zasloužili odměnu v podobě zmrzliny🍦. Kluci paráda a jedeme dál👍
Trenéři

Více fotek ZDE


G3J 6.5.2022 Spartak Kbely – SK Slovan Kunratice 9:13

Dnes kluci odehráli super zápas ve vysokém nasazení s Kunraticemi. Trochu nám utekl začátek, ale pak kluci zamakali a soupeři se vyrovnali a i ho přehrávali. Na konci uz trochu došly síly a zápas tak nakonec skončil 9:13. Kluci si ale mákli a patří jim dík za bojovný výkon.

JB

Více fotek ZDE


G3J 1.5.2022 FK Slavoj Koloděje – Spartak Kbely 10:8

Dneska si kluci poradne zabojovali s velice fyzicky hrajicim souperem, ktery nas opet doslova prevysoval. Nicmene to klukum nevadilo, diky kombinaci a Oliho zakonceni jsme vedli 5:3 v polocase. Bohuzel v druhe puli se iniciativy vice chopil souper a v poslední čtvrtině pro sebe urval vitezstvi 10:8. Ale klukum patri pochvala za nebojacny vykon, urcite byli fotbalovejsi. Goly dnes Oli 4, Kneza, Jirka, Fila, Jony po 1.

JB


G3H 29.4.2022 Spartak Kbely – Fotbalová akademie Praha 1:22

Odkaz na fotky, za které děkujeme trenérce Míše Frydrychové, ZDE


U10 PU 27.4.2022 TJ Praga – Spartak Kbely

Fotoalbum ZDE


G3J 23.4.2022 AFK Slavoj Podolí Praha – Spartak Kbely 7:4

Borcům patří pochvala od nás i od trenéra soupeřů za převedenou hru. Výsledek (4:7) kluky určitě mrzí, protože vědí, že jsme mohli klidně vyhrát. Holky z Podolí využily většinu šancí, byly produktivní.
Kluci se prali s velkou výškovou a hmotnostní převahou. Hra dopředu navíc nepostrádala fotbalovost a kreativitu. Viděli jsme pěkné akce. Někdy i kombinací na jeden dotyk jsme se dostali před bránu soupeře. Bohužel koncovka nás v tomto utkání zradila. Zakončení šlo většinou do středu brány a brankářka tak neměla problém střelu zlikvidovat.
Výsledek sice není lichotivý, ale předvedená hra byla dobrá a budeme dále pracovat na zakončení.

JK


G3H 22.4.2022 TJ Praga – Spartak Kbely 5:7

Za dnešní utkání musíme klukům všem moc poděkovat a pochválit je.Kluci do toho dali úplně všechno. Vyhráli naprosto zaslouženě.
Každý si zaslouží kladné hodnocení:
Adam v bráně kluky podržel a dohoda byla, že bude chytat začátek zápasu a potom vystřídá. Když jsme po 3 čtvrtině těsně vedli a nikdo z kluků si do branky, v tomto vypjatém zápase, netroufnul, tak se Adam sám nabídnul, že to dochytá a i díky tomuto jeho rozhodnutí jsme uspěli i v poslední čtvrtině.
Adam Robai výborně plnil svou roli obránce a ze hřiště, kromě jednoho krátkého střídání tzv. neslezl.
Radim potvrdil jeho skvělou fyzickou kondici, rychlost a zarputilost odměněnou brankou, avšak i jemu ke konci zápasu pomalu docházelo.
Kafíčko jezdil na levé lajně a statečně se rval o hlavu až dvě s většíma útočníkama.
Vítek střílel důležité branky a nebýt fantastického zákroku brankáře tak dal výstavní šibenici.
Páťa prokázal obrovský progres a musel čelit velkým obráncům a tvrdým středů. Bylo to pro něj i velice psychycky náročné, když mu byl odpískán neúmyslný faul.
Jarda se snažil co mu síly stačily a postupně si vybudovávsl na hřišti respekt soupeře.
Novis z 2012 ukázal, že si s balonem rozumí a i proti starším klukům skvěle bojoval a i on skóroval.
Závěrečné skóre 7:5 v náš prospěch je obrovskou odměnou a pokud budou kluci makat tak jako dnes, tak oba trenéři, včetně rodičů, kteří nás přišli podpořit, věříme, že určitě bude další.
Kluci díky👍
Trenéři


G3J 9.4.2022 Eugen Link Football Academy – Spartak Kbely 7:11

Kluci zaslouží velkou pochvalu a dva přídavky k obědu 👍. I s jedním na střídání drželi zápas ve svých rukou (poslední čtvrtina navíc zraněný Fíla, který statečně dohrával a kluky v tom nechtěl nechat). Soupeř měl dvě pětky na střídání, takže v závěru už to bylo těžké. Naší kluci byli ale fotbalovější, k vidění byly hezké akce. Novis i Fanda dobře podrželi tým v brance 🖤🤍⚽
Zasloužená výhra 11:7

JK


G3H 9.4.2022 TEMPO Praha – Spartak Kbely 23:4

Fotky ZDE


G3J 3.4.2022 Spartak Kbely – Sokol Dolní Počernice 14:11

V neděli kluci odehráli první jarní utkání proti Dolním Počernicím, které nakonec dovedli k vítězství v poměru 14:11. Byl to zápas, kde kluci makali, měli mírnou převahu, ale vypracovali mnohem větší počet kvalitních šancí, než soupeř. Celkově dobrý start do jara, který ukázal na čem dál pracovat a na čem stavět + potvrzení výhry z podzimu proti stejnému soupeři.

JK

Více fotek ZDE


G3H 1.4.2022 Spartak Kbely – Jižní Město Chodov 4:22

Více fotek ZDE


POSLEDNÍ LEZECKÝ TRÉNINK ZIMNÍ PŘÍPRAVY

V této sezoně při zimní přípravě měly děti poprvé možnost účastnit se lekcí lezení v nové kbelské hale pod vedením zkušeného trenéra.


MC DONALD’S CUP II

23.3. 2022 proběhlo okresní kolo slavného školního turnaje, McDonalds Cupu. Jednalo se již o 23.ročník. Ve středu hrála kategorie II – žáci 4. a 5. tříd. Náš tým, tedy tým Kbelské školy, nastoupil pod vedením zkušených tělocvikářů a fotbalových trenérů v jedné osobě. Asi nepřekvapí, že osu týmu tvořili hráči Spartaku Kbely. V týmu však byly i zástupci jiných klubů jako Admira, Bohemians, nebo Sparty. Přestože byla vidět v prvním zápase nesehranost borců z různých týmů, ve skupině jsme nenašli přemožitele a bez problémů jsme z prvního místa postoupili do finále. Finálový zápas už byl nad naše síly. Sportovně musíme přiznat, že soupeř z Letňan ze školy Generála Fajtla nás převýšil ve všech aspektech hry a byl nad naše síly. Celkové druhé místo je však pro nás v této kategorii velkým úspěchem.


26.3.2022 TURNAJ O KBELSKÝ KOLÁČ SP

V sobotu proběhl poslední sedmý turnaj o Kbelský koláč v nové sportovní hale.
Pozvali jsme si týmy Sparty dívky, Čakovic a Vinoře.
Naši kluci odehráli 3 vyrovnaná utkání, bohužel jsme nepromněňovali vyložené akce, kdy kluci šli sami na brankáře. V zápase s Vinoří dokonce třikrát, bohužel z toho góly nepadaly.
Tímto turnajem jsme ukončili halovou zimní sezonu a již 1.4.2022 nás čeká mistrák na Spartaku.

Foto ZDE