Rozcestník

F3C 7.5.2022 ČAFC – Spartak Kbely 2:5

Odkaz na fotky ZDE

PU 5.5.2022 Sparta dívky – Spartak Kbely 1:3

Hezké vyrovnané přátelské utkání se Spartou-dívky, které jsme vyhráli 3-1 díky většímu důrazu do branky.

F3C 30.4.2022 Spartak Kbely – TJ PRAGA

Za krásného pátečního odpoledne nás čekal v oslabené sestavě první tým tabulky. Bylo znát, že někteří kluci toho měli tento týden hodně a nebylo to ve hře úplně ono. Od začátku utkání mi kluci přišli unavení, chyběl pohyb, větší důraz po celém hřišti, ale bylo to i soupeřem, který hrál moc pěkně kombinačně a nedal klukům žádný prostor. Chtěl bych ocenit Péťu Norka, že i přes zranění nastoupil, aby pomohl týmu: jak v poli, tak v 2. poločase v bráně. Pochválit chci kluky za 2. poločas, nevzdali se, chtěli s výsledkem něco udělat a bojovali až do konce o co nejlepší výsledek.

Děkujeme fanouškům za podporu.

F3C 24.4.2022 Chodov JM – Spartak Kbely 1:11

Odplata za porážku při oslavách 100 let kbelského fotbalu se nám povedla na výbornou. Ač jsem reklamoval hodně malé hřiště, které soupeři údajně vyhovuje, trenérům, od začátku jsme soupeře přehrávali a na hřišti jasně dominovali. Taktika nakopávání balónů od branky a tečování na půli hřiště s přečíslením soupeři moc nevycházela a naši kluci kombinační hrou a 1-1 jasně soupeře přehrávali a dávali krásné góly. Půle 0:9 zněla jasně, ve druhé půli se hra vyrovnala a naši kluci, uspokojeni vedením, soupeře k ničemu nepustili a na malém hřišti se hrálo většinou ve středu se spoustou soubojů. Z druhé půle stojí za zmínku pouze vymyšlená penalta a zkažená nula jinak vynikajícímu Břetíkovi v brance. Pochvala všem hráčům a máme velkou radost, že to, co trénujeme, dokážeme přenést do zápasů.

Díky klukům za předvedenou hru i našim neúnavným fanouškům.

Trenéři

Fotky ze zápasu ZDE

F3C 9.4.2022 FA Praha – Spartak Kbely 4:4

První jarní zápas venku jsme odehráli u Fotbalové akademie Praha. Zápas byl hodně podobný jako počasí, které ho dnes provázelo. Nejdříve vítr a kroupy, to bylo stejné jako naše obranná činnost v první poločase, kdy nám dělal problémy rychlý útočník Akademie, který nám dal 3 góly. I tak jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme měli velké problémy překonat výborného brankáře soupeře. Do druhého poločasu jsme trochu změnili sestavu a hned to na hřišti vypadalo lépe. Měli jsme stálou převahu, sám Maty F. si výborným pohybem vytvořil spoustu šancí, ale ne a ne se trefit. Naštěstí ke konci zápasu už tu smůlu prorazil a zaslouženě jsme vyrovnali. Kluci zaslouží pochvalu, že to nevzdali a bojovali až do samého konce. Chybělo málo a mohli jsme to i vyhrát.

Děkujeme všem našim fanouškům a Břetíkovi za podporu.

MŽ PU S ADMIROU 6.4.2022

F3C 3.4.2022 Spartak Kbely – SK Čechie Uhříněves

První jarní mistrovský zápas a první letošní na přírodní trávě jsme odehráli s ambiciózním týmem Uhříněvsi. I přes spoustu omluvenek a pouze jedním hráčem na střídání jsme byli celý zápas jasně lepším týmem a dovedli ho i přes dvě chyby, kdy jsme soupeři dovolili srovnat, do vítězného konce.

Kluci předvedli spoustu hezkých kombinací a krásných gólů. Myslím, že hráč Č.2 jen tak nezapomene na Matyho F., který mu do půle nasázel minimálně čtvery housle a svou rychlostí mu častokráte všichni motali hlavu 😊 Soupeře načal gólem, jinak spíš sváteční střelec, Tom a oslavil tak své dnešní narozeniny. Spolehlivý brankář Břetik si vybral 2 smolné momenty a dovolil soupeři srovnat, ale rychle se vrátil zpět a tým podržel jistými zákroky. Všichni kluci odevzdali maximum a jsme na ně náležitě pyšní. Jak za bojovnost, tak za předvedenou hru. Musím se omluvit Matymu F. za nepřipsaný krásný gól, ale Maty jich určitě vsítí ještě spousty a už si na to dám pozor.

Velký dík našim neúnavným fanouškům za podporu.

Trenéři

Více fotek ZDE

KOMPENZAČNÍ TRÉNINK V SOKOLOVNĚ S DENISOU

V této zimní sezoně se týmy MP, SP i obou žákovských kategorií střídaly podle rozpisu v Sokolovně při posilovacích trénincích. V pátek 1.4 byla poslední lekce pro SŽ a MŽ a 5 statečných si pěkně máklo 🙂

ATLETICKÝ TRÉNINK 23.3.2022

ZIMNÍ LIGA SK JUNIOR PRAHA 1960

Mladší žáci ročníku 2010 se zúčastnili zimní ligy pořádané SK Junior Praha od 9.1. – 27.2.2022. Liga se hrála na umělé trávě třetí generace každou neděli odpoledne za účasti 10 týmů. Většina týmů byla poskládaná z hráčů ročníku 2009 a doplněna o 2010. Pouze za tým Junioru ,, B ‘‘ hráli mladší. Naši kluci se dostali svými výkony až do čtyřčlenné  finálové skupiny. V této skupině jsme po jedné výhře ( Dolní Počernice ,, A‘‘ ) a jedné prohře ( Union Vršovice ) sehráli zápas o třetí místo s týmem Dolní Počernice ,, B‘‘ . Velice vyrovnaný zápas, který rozhodly malé chyby na naší straně a spousta nepromněněných šancí. Pěkný turnaj pro nás skončil čtvrtým místem, což je vzhledem k účasti hezký výsledek.

Chtěli bychom tímto poděkovat pořadatelům za organizaci a hlavně našim neúnavným fanouškům za neustálé fandění a povzbuzování .

Trenéři Vašek a Pavel

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Dne 10.12.2022 jsme vyrazili na historicky první zimní soustředění fotbalistů ročníku 2010 do Jizerských hor – Janova nad Nisou. Bohužel jsme museli upustit od původního plánu cestovat vlakem  z důvodu koronavirových opatření a dopravili jsme se na místo vlastními automobily. Z již zmiňovaných důvodů jsme přijeli v oslabené sestavě a místa chybějících malých fotbalistů doplnilo z řad rodičů 6 dospělých. Celkem se nás tedy soustředilo 14 a 4 kamarádi v karavanu, kteří k nám docházeli na večeře a večerní program.

Útočištěm se nám stala chata Sokolka přímo v srdci Jizerských Hor, položená hned u běžkařských stop nedaleko Hrabětické Kapličky. V krásné roubené chalupě jsme byli svými pány, sami si vařili, topili a spali v jedné velké podkrovní místnosti.

V sobotu ráno jsme se probudili do krásného slunečného dne. Po snídani jsme vyrazili na běžky, které měli někteří malí sportovci prvně na nohou 😊 Udělali jsme krásný výlet na rozhlednu Královka, kde jsme se občerstvili, děti si pohrály a frčeli zpět přes Severák. Zpestřením byl dobrodružný sjezd části sjezdovky na běžkách 😉 Večer jsme strávili hraním připraveného sportovně- filmového kvízu. V neděli, opět za krásného počasí, jsme vyrazili ve stopě na oběd podél Josefodolské přehrady do námi již prověřené restaurace na Královce a zpět.

Soustředění jsme si užili naplno – přálo nám počasí, napadla spousta sněhu (po kterém následující víkend nebylo ani památky) a byla stále dobrá nálada. Doufejme, že na příští soustředění pojedeme v plné sestavě a nebudeme již muset řešit žádná omezení.