Loading...

Výsledky

2. turnaj „O kbelský koláč“  (tentokrát  pro hráče PP)

19. prosince jsme uspořádali turnaj O kbelský koláč v naší nové krásné hale.
Navázali jsme tak na tradici založenou trenérkou paní Evou Haniakovou, která pod tímto názvem pořádala po několik let turnaje pro stejně malé fotbalisty již od roku 1984 a obnovenou v letech 2001-03
Sama zakladatelka nás poctila svou přítomností a na závěr turnaje pronesla k dětem a rodičům pár věcných, pochvalných a vstřícných slov. Z jejích rukou pak všechny týmy přebírali malé i velké koláče.
Turnaje se zúčastnily týmy Libiše, Xaverova, Bohnic a dva kbelské týmy. Jsme rádi, že se z našich Dráčat mohl zúčastnit každý, kdo chtěl a získal tak cenné zkušenosti. Zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé. Atmosféra byla parádní, místy až bouřlivá. Naše dva týmy byly rozděleny na výkonnostně vyrovnané a tím se trochu rozmělnila kvalita, s čímž jsme počítali, ale přesto doufali, že umístění bude lepší než 4. a 5. místo. Porážky k fotbalu patří a někdy je dobré se naučit je přijímat. Oba naše týmy alespoň jednou v turnaji vyhrály což značí o vyrovnanosti všech celků. Na prvním místě se umístil tým Libiše, na druhém Xaverovští a na třetím Bohnice. Tři skvělé hodiny plné fotbalu, pohybu a zábavy byly velkým zážitkem pro děti ale i pro rodiče a trenéry. 

Trenéři M&M


Další dva úspěšné turnaje Dráčat 

V sobotu 27.11. jsme odehráli turnaj v nafukovací hale v Dolních Břežanech. Podle přihlášených klubů zvučných jmen sliboval turnaj silnou konkurenci, tak jsme se snažili tentokrát poskládat silný tým. Ovšem z ideální sestavy nám stejně chyběli tři hráči. Přesto jediným týmem, který naše Dráčata přehrál byli Příbramští. Brali jsme tak druhé a zasloužené místo. O čtrnáct dní později v sobotu 11.12. jsme se zúčastnili turnaje v Kolodějích. Mohli jsme se opět spolehnout na Honzíka Brože a Mikyho Hroudu, které skvěle doplnili ostatní děti z nejmladší kategorie. Bez ztráty bodu jsme prošli turnajem a suverénně ho ovládli. Za týden se na všechny těšíme na domácí turnaj o kbelský koláč. 

M&M


Úspěšný kbelský víkend v Kolodějích završila Dráčata

V neděli 14.11. jsme s Dráčaty roč 2015 začali halovou turnajovou sezónu v nafukovací hale v Kolodějích. Den před tím, starší Draci ročníků 2013 a 2014 dokázali své turnaje v Kolodějích vyhrát a tím nasadili laťku hodně vysoko. 

Očekáváním tedy bylo, jak si povedou i naši nejmenší. Hned na úvod nás čekal nejtěžší zápas proti houževnatým hráčům z Vestce. Celý zápas jsme dotahovali a až v závěru dokázali soupeře přehrát a zvítězit 4:3. Druhý zápas s Pečkami byl také napínavý a nakonec skončil vítězstvím Kbelských 4:2. Ve třetím zápase proti slabší Sadské jsme si dovolili nechat odpočinout tahouny Honzíka Brože a Mikyho Hroudu a bylo skvělé, že naši vesměs nováčci začali střílet góly a trenérům tím udělali nesmírnou radost. Zbylé dva zápasy proti Hovorčovicím a Zelenči jsme dokázali také vyhrát a tím jsme v Kolodějích završili úspěšný víkend a pro Spartak získali třetí titul. Všech našich 7 borců dokázalo vstřelit alespoň jeden gól a Mikuláš se dokonce s patnácti zásahy stal nejlepším střelcem turnaje. V brance tým podrželi Adam Babáček a Kamal Dzakypov, který byl také výborný v obranné fázi. Do mnoha šancí se svou rychlostí dostávali Kuba David a Nikolas Rejka, které několikrát završili gólem. Své první góly dokázal vstřelit Vojta Vaner, který nebojácně bojoval o každý míč a nebál se jít do těla. Tím si vysloužil velkou pochvalu a trenérské rozhodnutí že pohár dostane právě on. 

Trenéři M&M a Víťa David 


Dráčata hrála na turnajích se Slavií i se Spartou!

Během prvního listopadového víkendu 2021 jsme se zúčastnili hned dvou turnajů, na kterých se hrálo systémem 3 hráčů bez brankáře. Tato forma malého fotbalu je přínosná v tom, že děti jsou v neustálém herním nasazení. Na obou turnajích jsme postavili dva týmy, které si zahrály s vrstevníky z takových slavných klubů jako Slavia, Sparta, Bohemians, Viktoria Žižkov, Motorlet, či Tempo Praha. Sobotní turnaj pořádal náš partnerský klub Slavie Praha v Horních Měcholupech. Zde jsme dokázali několik zápasů vyhrát a dobře reprezentovat náš klub. Na nedělním turnaji na Tempu, který byl rozdělen na dvě výkonnostní skupiny 12 klubů se počet vstřelených gólů sčítal. O pořadí nešlo, ale Dráčata nasázela krásných 86 gólů. Nejvíce vstřelených gólů měla Sparta, která dokázala náš silnější tým jako jediná porazit. Trenéři Míra, Míša a Tomáš Hrouda

Několik fotografií z turnajů.