ZL MŽ 28.1.2023 Spartak Kbely – Hovorčovice 3:1

V sobotu za chladného počasí nás čekal tým, který byl trošku neznámý, jelikož zatím neměl tolik odehraných zápasů ve skupině.

Už od začátku zápasu bylo vidět, že to bude velmi kvalitní utkání, které se z větší části odehrávalo ve středu hřiště, šancí v prvním poločase nebylo mnoho. Ale i tak jsme se jako první dokázali prosadit krásnou střelou Péti, ještě do poločasu soupeř tečovanou střelou dokázal vyrovnat. Nejvíce starostí nám dělal hráč s číslem 6, s jeho rychlostí měli problémy i naši nejrychlejší hráči, ale díky velmi dobrému týmovému výkonu jsme ho ubránili. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, ale šance už byly spíš jenom na naší straně. Po krásném gólu Martina z půlky a ke konci uklidňujícím druhým gólem Péti, jsme zaslouženě vyhráli 3:1.

Musíme kluky velmi pochválit, dali do zápasu všechno, bylo na nich vidět jak chtějí vyhrát a na konci přišla zasloužená odměna. Děkujeme naším věrným promrzlým fanouškům a Tomíkovi za podporu. 🙂