U8 – Sobota 27.4.2024 – Střešovice : Kbely

V sobotu čekal naší přípravku zápas na hřišti Střešovic. Opět měli trenéři velké problémy zápas se ctí odehrát. Stejné problémy měla i kategorie U-9. Ta dokonce sehrála zapas na jednom hřišti bez střídání. Proto musíme všechny hráče pochválit za přístup k zápasu a i za to, že je ani velké vedro a UMT nezlomilo. Na prvním hřišti kluci dokonce vedli o 4 branky. Ve špatné druhé ctvrtině jsme polevili a soupeř zapas otočil a vedl 7:4. Do 3. třetiny nastoupil Seba a vstřelil 4 branky a velmi se zasloužil o remízu 11:11
Na druhém hřišti kluci bojovali. První dvě třetiny byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel nevydrželi se silami a prohráli 8.3. Pochvalu zaslouží za bojovnost Mateo.
Komentář trenérů: ”Bohužel UMT, vedro a chybějící hráči na střídání stálo kluky moc sil. Přesto je musíme pochválit, že to nevzdali a bojovali.”