U11 – 26/4/2024 – Spartak Kbely : SK Střešovice

V sobotu jsme zavítali na UMT do Střešovic s vidinou kvalitního zápasu, Střešovice v posledních zápasech uhrály zajímavé výsledky. Po dohodě trenérů se hrálo na jednom hřišti 7+1. Konečně krásné počasí, dva borci na střídání slibovalo pěknou podívanou. Spartak na soupeře vyloženě vlítl a díky rychlému pressingu jsme si vybudovali náskok 3 golů. Soupeře jsme do ničeho moc nepouštěli, hráli jsme široké hřiště a jen díky naší tradiční horší produktivitě byl stav po první třetině jen 4:1. Ve druhé třetině jsme povolili Střešovicím návrat do utkání v podobě snížení na 3:5, nedrželi jsme míc, kazili kombinace ve středu pole, a také soupeř přitvrdil v soubojích. Ale to by víceméně vše, po zlepšení vyjmenovaných aspektů jsme od poloviny utkání přidávali branky jen my a po dobrém výkonu zvítězili 13:3