Prohra s Trojou 2:3

Nejhorší výkon v sezoně? Určitě. Možná i nejhorší v historii fotbalu.
I takto se dá nazvat náš nedělní výkon. Přitom jsme se sešli v nejsilnější sestavě jara. Přesto jsme po rohu v 12′ prohrávali 1:0. O minutu později jsme srovnali taktéž z rohu a do konce poločasu stav otočili, avšak náš výkon byl zoufalý. Jakoby snad všichni zapomněli na naše herní principy, návyky, taktiku, na to jak hrát fotbal.
Poločasový proslov nezměnil nic, naopak ještě více jsme se přizpůsobili soupeři, ten po poločase srovnal a dokonce byl dále lepší.
Kolem 70′ jsme měli cca 5-10 minut pasáž, kdy jsme drželi míč a kombinovali. To vše k ničemu, namísto vítězství jsme v závěru při rozehrávce od gólmana darovali soupeři rozhodující branku. Závěr už byl z naší strany křečovitý.
Tento výkon byl ostuda a všem divákům je na místě se omluvit. Nefungovala nám ani jedna řada. Stopeři kličkující na vlastní polovině v pozici posledního hráče, krajní obránci bez nabídky, pozičně mimo celý zápas-nebránící, neútočící.
Střední řada odevzdávající míče a vždy daleko od spoluhráčů a útok bez invence.
Všichni pevně doufáme, že v neděli v Lochkově předvedeme lepší výkon.