Loading...

SŽ – FA Praha 24.3.2024  3-3

První jarní zápas jsme odehráli na UMT v Satalicích s tradiční soupeřem z Proseka- fotbalovou akademií. Průběh zápasu byl vyrovnaný s minimem šancí. Do první obrovské šance se dostal Maty K. kdy ho tváří v tvář vychytal gólman a poté z prázdné brány vykopával obránce. Bohužel jsme neproměnili a rychlého protiútoku inkasovali nešťastný gól. Hráli jsme proti silnému větru a soupeř po vstřeleném gólu převzal iniciativu a měl více ze hry. V druhém poločase se hrál opět vyrovnaný zápas kdy soupeř vstřelil dvě laciné branky. Již se zdálo, že si odneseme první jarní prohru, ale po standartní situaci z rohu se nám podařilo konečně skórovat. Tento gól a hlasivky našich fanoušků nám vlil krev do žil a během 6 minut se nám podařilo skóre srovnat 3-3. Od tohoto okamžiku byl na hřišti pouze jeden tým ( náš) a soupeř se hodně strachoval o výsledek. Hlavně Marťas G. dělal soupeři velké starosti a vznikaly zmatky v jejich obraně. Vzhledem k průběhu zápasu musíme být s výsledkem spokojeni, ale kluci poznali, že se dá hrát s každým i když jsou o hlavu vyšší 😊.

Branky : Martin G., Maty K., Maty S.

Doufáme, že v příštím zápase navážeme na předvedený výkon zejména ve druhém poločase 😊.

Velký dík patří našim fanouškům, kteří dokázali kluky namotivovat svými hlasivkami a dohnat je k parádnímu výkonu. Zejména nejhlasitější Honza Říha a jeho ,, fandí celej kotel´´ hnal kluky dopředu 😊😊😊