U11 – Spartak Kbely vs Aritma (sk. J. Novotného I.) 38:4 (15:3)

V sobotu 14.10. za námi přijeli kluci z Aritmy k sehrání dalšího zápasu naší U11 skupiny J.Novotného I. Dorazili poměrně v malém počtu a na jednom hřišti neměli na střídání. Na „prvním“ hřišti se tři čtvrtiny odehrával vyrovnaný souboj a kluci z Aritmy slušně drželi krok, hráli také fotbal a i když jsme byli lepší, srdnatě drželi téměř vyrovnaný stav. Což kvitujeme, často mají utkání jednoznačný průběh a tento zápas byl určitě přínosem pro obě strany. Škoda, že Aritma neměla alespoň 2 kluky na střídání, ve 4. čtvrtině již odpadli a nám se podařilo zápas zlomit a odskočit na vyšší brankový rozdíl. Na „druhém“ hřišti se od začátku odehrával spíše jednoznačný zápas, kde skóre narůstalo většinou jen na jedné straně. Celkový výsledek 38:4.