Loading...

U8 Spartak Kbely – Xaverov 23 x 34

Kluci nastoupili v první čtvrtině odhodlaně, dobře napadali a krátce po začátku se ujali vedení. Dařilo se pokrývat útoky soupeře, brankář chytil několik střel soupeře a po první části jsme vedli 3:2. Ve druhé čtvrtině začalo postupně docházet k chybám z naší strany, především obránci si nedokázali pohlídat hráče, které buď vůbec nebránili nebo je měli za sebou, díky čemuž jsme ve druhé části dostali 6 gólů a žádný nevstřelili. Postupně se začala výrazně projevovat převaha soupeře, klukům ubývalo sil a někteří se ani nedokázali koncentrovat. Nutno podotknout, že v sestavě se poprvé objevili kluci, kteří zatím do zápasů nezasáhli. Klukům nelze upřít snahu, ale rychlejší a dobře se pohybující hráče Xaverova často nedokázali pokrýt, takže konečné skóre se zastavilo 20:7. Rozdíl by nemusel být rak výrazný, pokud bychom některé útočné akce byli schopni lépe zakončit.

Na druhém hřišti jsme od první minuty byli lepším týmem. Hlavně Daník a Štěpa se ukázali jako zkušení hráči, kteří trestali chyby soupeře. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb v defenzivě, kde jsme jich udělali zbytečně hodně. Chyby jsme si vysvětlili a na tréninku se na ně zaměříme. Děkuji klukům za bojovnost a Lucce za pomoc.