U19, 2.9.2023, Spartak Kbely – Spartak Hrdlořezy 4:0

První mistrovské utkání nové sezóny a nově složeného týmu skončilo vítězstvím 4:0. Po několika šancích soupeře se nám podařilo získat míč v horní třetině hřiště a překvapivě skórovat. Šokovaný soupeř dál dobíval naši obranu a to především po naší levé straně, kde nás přečísloval. O poločase jsme reagovali úpravou taktiky a eliminovali tak tuto soupeřovu zbraň. Podařilo se nám zasadit druhou ránu podobným způsobem jako při první brance.
Soupeř měl stále převahu a především díky rohovým kopům byl stále nebezpečný. Na to se již naši hráči nemohli dívat a tak po okedinělém rohu krásně přidali třetí branku.
Čtvrtá branka přišla po brejku a po naší ojedinělé kombinaci a posunutí z kraje hřiště na osu před vápno.
Musíme si přiznat, že soupeř lépe kombinoval a diktoval tempo hry. Naše vítězství bylo vybojované a za to si chlapci zaslouží pochvalu, nicméně na herním projevu je mnoho práce před námi.
Nutno dodat, že 1/2 týmu se skládala z hráčů, kterým je teprve 15 let!