Loading...

21.5.2023 FK Dukla Jižní Město – Spartak Kbely 2 – 2

V krásném nedělním odpoledni jsme sehráli utkání s vedoucím naší skupiny, který ještě neokusil hořkost prohry. Utkáni jsme začali lépe, když se soupeři nedařilo dostat ze své poloviny, hlavně díky skvělému napadání Matyho F. poté se hra trochu vyrovnala a soupeři se z vysokého odkopnutého balonu podařilo velice šťastně skórovat, když Ondra koukal do slunce a nic neviděl. Hra byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách a nám chyběl pověstný chloupek a štěstíčko ke vstřelení branky. Poločasové 1-0 pro nás bylo trochu zklamání, protože jsme si vytvořili několik slibných šancí. Ve druhé půli pokračoval skvělý zápas z obou stran a nám se konečně podařilo skórovat díky neúnavnému bojování Sajmiho ( Maty S.) 😊. Bohužel soupeř ihned po rozehrání opět otočil skóre na svou stranu po hezké střele ze střední vzdálenosti ☹. Kluci se nevzdávali a stále tvrdě bojovali o každý balón a odměna přišla v podobě gólu Štěpy. Možná trochu otřesený soupeř začal kupit chybičky a od prohry ho zachránili jen naše neproměněné šance Štěpy, úplně sám před brankářem a Honzy O. když gólman zázračně kryl jeho střelu. Utkání skončilo asi zaslouženou remízou a jen škoda, že na takovéto utkání nejsou rozhodčí (neodpískaná jasná penalta )☹.

Musíme vyzdvihnout výkon celého týmu, který bojoval do poslední chvíle a hlavně i výkon soupeře 😊😊😊dále vyzdvihnout naše fanoušky v čele s Pavlem K. kteří nás hnali kupředu a vyslovená poklona od soupeře je skvělá vizitka našeho kolektivu+ fanoušků, kteří nás skvěle podporují 😊