Loading...

Na Spartaku celý den MiniStar

První červnovou sobotu jsme u nás na Spartaku organizovali hned dva turnaje Ministar. Ranní turnaj obstarala zlatá skupina. Děti ze všech týmů se velmi zlepšily a na úrovni turnajů je to znát. Jsme rádi, že na každém jarním turnaji byl vítěz vždy z jiného klubu. A tak nás čeká nejspíš zajímavé a vyrovnané finále v Běchovicích. Tentokrát vyhrál tým z Xaverova, díky výhře v posledním kole nad Libiší, která tak byla druhá. Na třetím místě se umístil náš domácí tým. Na čtvrtém místě Pragovka, na pátém Dolní Počernice a na šestém Sibřina.
Odpolední turnaj patřil bronzové skupině, kde vyhrál tým Řeporyj. Náš tým nováčků se umístil na 4. místě. Pěkné se nám rozehráli Fanda a Vojta, kteří si jistě vyslouží nominaci ve zlaté skupině.
Velké díky všem našim rozhodčím, Tadeášovi, Fandovi, Petrovi a Pavlovi. Trenérovi Maxovi, který je nedílnou součástí našeho týmu a také všem, kteří připravili pro děti skvělé občerstvení.

M&M

Fotky z celého dne ZDE (průběžně doplňováno)