SŽ Viktorka Žižkov – TJ SK Satalice 2:2

Úterní odpoledne zpestřené výstupem na Vítkov pro nás skončilo remízou 2:2 s Viktorkou Žižkov
A nakonec můžeme být rádi za bod. Soupeř skóroval na začáaku obou poločasů a nás stálo spoustu sil alespoň srovnat ačkoliv šancí jsme měli na deset branek. Famózní gólman a dobře postavené tyče nás obraly o dva body.
První branka padla hned v úvodu a dost nešťastně (za mě po faulu na našeho obránce) od té chvíle jsme měli tlak nicméně se nám nepodařilo vstřelit branku.
O poločase jsme si řekli co zlepšit a že je v našich silách zvítězit, bohužel opět jsme inkasovali. Nezlomilo nás to a soupeře jsme tlačili o to víc. Ze spousty rohů se nakonec podařilo Milanovi hlavičkou snížit a od té chvíle už se hrálo lehce bez systému – na riziko ale s o to větším zápalem. Nakonec jsme pár minut do konce dokázali alespoň srovnat po kombinaci ve vápně. Mezi tím vším dva samostatné úniky skončily střelou vedle a do toho tři břevna.
Bohužel pro nás ztráta dvou bodů po (za mě) kvalitním výkonu.
Pozitiva jsou, že soupeř i přes náš tlak stále chtěl hrá fotbal a ne jen nakopávat (příjemná změna).
Kluci se nevzdávali a nechali na hřišti všechno. A naše kombinace byla na vysoké úrovni.