SŽ TJ Březiněves – TJ SK Satalice 1:6, 8.5.2023

V pondělním zápase jsme byli po delší době v roli favorita.

A tuto roli jsme výsledkově zvládli. Ne tak úplně herně. Zejména v druhé části druhé půle jsme si nechali vnutit hru soupeře a nesmyslně s nimi hráli „nahoru – dolů“. Zejména v této fázi jsme měli ukázat naši převahu v kombinaci a nepustit soupeře do hry. Zvlášť když bylo o výsledku rozhodnuto. Z této neukázněnosti také pramenil jediný gól soupeře.
Pozitiva jsou, že se nám povedlo uskákat a eliminovat všechny nákopy soupeře (a že jich bylo) a zároveň jsme měli kvalitní průnikové přihrávky na útočnou třetinu hřiště. Bohužel nám chybělo doplnění v těchto prostorech a následně i kombinace. Vyzdvihnout musím stoperskou dvojici a samozřejmě střelce. Nicméně i přes výhru 6:1 nemůžeme být s předvedebou hrou 100% spokojeni, protože jsme schopni lepší hry.