U9 Aritma – Spartak Kbely 5.5.2023

V pátek jsme odehráli další MU, tentokrát na Aritmě. Pokud bych měl srovnávat s předchozím zápasem proti Braníku, tak tentokrát to nemělo takové tempo a intenzitu, jako před týdnem, ale možná hraje roli fakt, že to bylo v pátek po škole. Celkově byl průběh více pod kontrolou i díky tomu, že nám neutekl úvod a v druhé půli jsme soupeři definitivně odskočili na konečných 20:47 💪
I přes tento průběh, jsme se bohužel nevyhnuli pár hluchým pasážím, nicméně si každý odehrál svůj standard. Navíc na hřišti č2️⃣ sestava Agáta, Matěj, Michal, Tomáš a Vojta dokázali po poločase přidat velký důraz, kterým přehrávali soupeře a odměnou byl i kopec gólů! Moc pěkné zlepšení a povzbuzení do budoucna❕👏
Do příštích zápasů zkusíme zlepšit způsob, jak dostat ⚽ z obrany na útočníky a budeme se těšit Střešovice.