1.5.2023 ČAFC – Spartak Kbely  3 : 8

V prvomájovém prosluněném odpoledni jsme sehráli utkání na trávě na hřišti ČAFC. Trenér před zápasem avizoval, že vzal silnější tým s několika hráči z žákovské ligy, aby zápas neskončil debaklem jako tomu bylo na podzim. Musím říct, že kluci byli řádně nabuzeni a projevovali, až na několik vyjímek ( jen jednou jsem musel pořádně zakřičet 😊) koncentrovanost po celou dobu zápasu a patřičnou radost ze vstřeleného gólu 😊. Od úvodních minut Maty F. svým pohybem nedal šanci soupeři opustit vlastní polovinu a zásluhou Honzy jsme šli rychle do vedení. Krásnou ojedinělou střelou se soupeři podařilo srovnat skóre, ale naštěstí nás to nepoložilo a dál jsme hráli to svoje a skórovali. Když jsme soupeři odskočili o dvě branky, tak si Jirka v bráně vybral svou chvilku a soupeř se přiblížil na jedinou branku. Naštěstí to trvalo pouze pár vteřin a díky Daků a jeho pěkné akci, Teovi a Štěpovi jsme šli do poločasového vedení 2:5. Ve druhé půli jsme nechali Honzu na stoperu, Toma dali na hrot a ten se odvděčil dvěma vstřelenými góly 😊.

Velice pěkné utkání v krásném svátečním dni a hlavně super odevzdaný výkon od všech hráčů. Štěpa vsítil hattrick a Jiří v bráně pochytal zázračně několik šancí, i když za dvě obdržené se musí červenat ještě teď 😊😊😊

Střelci : Štěpa 3x, Tom 2x, Daků, Honza a Teo 😊