21.4.2023 Spartak Kbely – SK Viktoria Štěrboholy 3 – 2

V pátečním pěkném odpoledni jsme odehráli utkání na naší trávě s posledním týmem tabulky. Soupeř přijel v trochu pozměněné sestavě ( starší kluci ) oproti prvnímu vzájemnému zápasu, ale na naší hře to nebylo vůbec znát. V podstatě jsme soupeře nepustili z vlastní poloviny a jen naší neschopností jsme o poločase vedli pouze 2-0. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a soupeř z ojedinělého útoku snížil na rozdíl jediné branky. Pořád jsme kluky nabádali k větší agresivitě a hladu po vítězství, ale kluci ukolébaní hrou soupeře nebyli schopni soupeři odskočit na větší rozdíl. Ke konci zápasu se trefil Honza O. a už se zdálo, že zápas dohrajeme v klidu, ale po nedohodnutí se obrany s brankářem soupeř šťastně snížil. Naštěstí to bylo úplně v závěru a soupeři jsme již nic nedovolili.

Chtělo by to do příštích zápasů větší klid v koncovce, ale hlavně větší touhu po výhře. Dohodli jsme se s klukama  na motivaci před zápasem a hlavně na důrazu, bojovnosti a větší touze po výhře kdy budeme bojovat jeden za druhého a projevíme třeba i větší radost ze vstřeleného gólu, aby naši neúnavní fanoušci viděli jak nás to baví a jsme schopni pro to udělat úplně všechno 😊😊😊

Střelci : pan Peťule, Sam, Honza O. 😊

Fotky v galerii ZDE, za dokumentaci moc děkujeme!