SŽ 22.10.2022 TJ Satalice – Viktorka Žizkov 3:1

Sobotní ráno nevěstí nic dobrého. Obloha je zatažená a lije jako z konve. Nicméně se počasí umoudří a jak zpívá kapela Orlík, „Viktorka Žižkov je tu“.

Tento zápas slibuje krásnou fotbalovou podívanou předních týmů tabulky. Už v úvodu zápasu je znát, že to bude spíše boj s terénem, než fotbalová paráda. Prognóza se naplňuje a oba týmy bojují s těžkým a podmáčeným hřištěm. První poločas vyhráváme 1:0 po střele Honzy, kterou nezachytil hostující gólman. Druhý poločas se nese v podobném duchu jako ten první a kluci bojují s bahnem. Viktorce se podaří v 38’minutě vyrovnat, ale pak už je vše v naší režii. V 66’minutě zvyšuje na 2:1 Honza. V závěru zápasu je faulován náš hráč v pokutovém území a k penaltě kluci vybírají Honzu, který s přehledem proměňuje na 3:1 a dokonává tak svůj hattrick. Náš kotel je ve varu a užívá si závěrečnou děkovačku. Díky za pomoc klukům z 2010 👍