Loading...

25.9.2022 U10  Spartak Kbely – Admira Praha  23:28 (8:19)

V neděli 25.9.jsme zavítali jako neporažený tým na hřiště Admiry Praha k sehrání dalšího kola soutěže U10 J. Novotného. Že nás čeká nelehký zápas jsme věděli předem, Admira nás na jaře porazila jak na turnaji v Blšanech, tak na Minirepublice. A nebylo tomu jinak i tentokrát. Admira se prezentovala od začátku rychlým, agresivním (v dobrém slova smyslu) fotbalem a na hřištích menšího rozměru jsme se s naším fotbalem s více nahrávkami nedostávali tolik do šancí, ztráceli jsme v kombinaci balony a soupeř rychlými a přímočarými kombinacemi podpořených vysokou individuální dovedností a nasazením navyšoval skóre v pravidelných intervalech. Přispěly k tomu i některé nepřesné rozehrávky z našeho brankoviště od našich gólmanů, kteří zaskakovali za naše stálice, které v ten den chyběly. Na čáře však předváděli kolikrát neskutečné zákroky. Poločasový výsledek 19:8. Třetí a čtvrtá čtvrtina však vypadaly jinak. Přizpůsobili jsme se rozměrům hřiště, zjednodušili a zpřesnili jsme rozehrávku a dávali balon rychle od nohy. Soupeři také začaly docházet síly a náš tým, stejně jakou soupeř v první půli, začal s pravidelností upravovat skóre na obou hřištích. Dokázali jsme po nepovedeném úvodu zmobilizovat síly, jak fyzické tak hlavně psychické, a druhou část zápasu jsme vyhráli v poměru 15:9. Bohužel to v součtu nestačilo a z Admiry si odvážíme první prohru v soutěži. Byla ale radost sledovat náš tým v poslední čtvrtině, soupeře pak už přehrával, tým si věřil a mít ještě 10 minut k dobru, sahal by po vyrovnání, ne-li po výhře.

TH