Do Kbel vezeme výhru z Vyšehradu 0:5

Po zvládnutém domácím utkání s Cholupicemi jsme zavítali na Vyšehrad, kde jsme se poprvé bez Miroslava Zicha a Jiřího Vokouna utkali s předposledním celkem tabulky.

Aktivněji do utkání vstoupili hosté, kteří disponovali mladými a šikovnými hráči v ofenzívě. V 7.minutě po dobré kombinaci a přesném zakončení Jakuba Panýrka jsme šli ale do vedení my. V tomto okamžiku se domácí dostali do herního útlumu.

O 4 minuty později po přesně zahraném rohovém kopu Tomáše Pokorného hlavou zavěsil obránce Jan Leibl a 6 minut později zpoza vápna míč uklidil Tomáš Panýrek. Od téhož okamžiku jsme na hřišti dominovali a soupeře do větších šancí nepouštěli. Soupeř se k lehkým náznakům dostal ke konci prvního poločasu, ale snížení se nekonalo.

Druhý poločas se nesl již v duchu udržení výsledku a popřípadě ještě skóre navýšit. Vyšehrad se již do šancí nedostal a my jsme nejdříve po uklizené střele Filipa Odvárky zvýšili na 0:4 a u páté branky na konci pěkné kombinace stál Jakub Panýrek.

Příští utkání odehrajeme v neděli od 16:30 doma proti Uhelným skladům.