Loading...

Mladší žáci nastartovali novou sezonu výhrou nad FA Praha 7:5

V pátek jsme sehráli první mistrovské utkání podzimní části. Do utkání jsme vstoupili v novém rozestavění 2-3-2 a od začátku měli zápas pod kontrolou s velice pěknými kombinacemi jsme se dostali až do poločasového vedení 5 : 1 😊. Ve druhé půli jsme dali větší prostor mladším hráčům a naší nekoncentrovaností, možná i ukolébáni stavem, jsme se dostali až na rozdíl pouhého jednoho gólu, přeskupili jsme sestavu, kterou jsme praktivovali loňskou sezónu na 3 -2 – 2 , hra se výrazně uklidnila a naštěstí vsítili gól na konečných 7 – 5. Poprvé jsme předvedli naší novou zástavu a doufáme, že jsme se naladili na vítěznou vlnu. Svůj první zápas za mladší žáky odehrál Luky a Tom L. a vůbec se toho kluci nebáli a Luky dokonce pomohl vybojovat gól Danďovi 😊.

Střelci : Maty F. , Štěpa , Danďa , pan Peťule , Tom P. , a 2x Honzík O.