G3H 22.4.2022 TJ Praga – Spartak Kbely 5:7

Za dnešní utkání musíme klukům všem moc poděkovat a pochválit je. Kluci do toho dali úplně všechno. Vyhráli naprosto zaslouženě.
Každý si zaslouží kladné hodnocení:
Adam v bráně kluky podržel a dohoda byla, že bude chytat začátek zápasu a potom vystřídá. Když jsme po 3 čtvrtině těsně vedli a nikdo z kluků si do branky, v tomto vypjatém zápase, netroufnul, tak se Adam sám nabídnul, že to dochytá a i díky tomuto jeho rozhodnutí jsme uspěli i v poslední čtvrtině.
Adam Robai výborně plnil svou roli obránce a ze hřiště, kromě jednoho krátkého střídání tzv. neslezl.
Radim potvrdil jeho skvělou fyzickou kondici, rychlost a zarputilost odměněnou brankou, avšak i jemu ke konci zápasu pomalu docházelo.

Kafíčko jezdil na levé lajně a statečně se rval o hlavu až dvě s většíma útočníkama.
Vítek střílel důležité branky a nebýt fantastického zákroku brankáře tak dal výstavní šibenici.
Páťa prokázal obrovský progres a musel čelit velkým obráncům a tvrdým středů. Bylo to pro něj i velice psychycky náročné, když mu byl odpískán neúmyslný faul.

Jarda se snažil co mu síly stačily a postupně si vybudovávsl na hřišti respekt soupeře.
Novis z 2012 ukázal, že si s balonem rozumí a i proti starším klukům skvěle bojoval a i on skóroval.
Závěrečné skóre 7:5 v náš prospěch je obrovskou odměnou a pokud budou kluci makat tak jako dnes, tak oba trenéři, včetně rodičů, kteří nás přišli podpořit, věříme, že určitě bude další.