Loading...

Úspěch U8 a U9 na McDonald’s Cupu

V pondělí 21.3. a ve středu 23.3. se naše škola ZŠ Kbely účastnila okresního kola McDonald´s Cupu pro 1. až 3. třídy resp. 4. až 5. třídy.  Naši nejmenší žáci jako vítěz za Prahu 9 postupují do dalšího kola. Z 12 hráčů bylo 10 ze Spartaku Kbely, kategorie U9 a U8.  Cenné výhry kluci vybojovali zejména proti Čakovicím a ZŠ Novoborská – FA Praha a turnaj ovládli bez jediné ztráty.

Ve středu naši žáci nejprve ovládli svoji skupinu s přesvědčivými třemi výhrami a postoupili do finále proti vítězi druhé skupiny Prahy 9 . Tam bohužel nestačili na ZŠ generála Fajtla a po prohře 9:0 , kdy už na našich borcích bylo vidět, že již neměli sílu, skončili nakonec na turnaji druzí, tedy jako první nepostupující tým. I tak zaslouží všichni velkou pochvalu.

Michal Nebeský