Spartak Kbely

Po zápase s Úvaly odcházíme s porážkou

Kbeláci v neděli v rámci zimní přípravy podlehli Úvalům 1:4. Trefil se kapitán Čeněk Skoč.

Ve třetím přípravném zápase jsme se představili proti Úvalům, se kterými hrajeme v přípravě pravidelně. Zápas doprovázel silný vítr, který občas oboum týmům vytvářel problémy. Zejména při dlouhých míčích.

Kbeláci od začátečního hvizdu začali aktivně a diktovali tempo hry. Po individuálních chybách se po prvním poločase odcházelo do šaten za stavu 0:3. Zmínit musíme krásnou branku z půlky hřiště úvalského záložníka.

Do druhého poločasu vstoupili Kbeláci opět aktivně. Po celý druhý poločas diktovali tempo hry a začali se dostávat více do šancí. Výsledek kosmeticky upravil v poslední minutě Čeněk Skoč, který aktivním napadáním donutil hostujícího brankáře k chybě a snížil na konečných 1:4.

Sestava: Lukeš – Haniak, Rozumný, Vokoun, Horní (46. Schauhuber) – Zima (46′ Vlasák), Skoč (46. Zich), Pokorný (75. Skoč), Čarnogurský (46. Odvárka), Krátký, Panýrek

Branky: 89′ Skoč