Po prohře ve Střešovicích jsme si spravili chuť v Nebušicích

Na hřišti Střešovic jsme sahali po bodu, jenže bohužel jsme inkasovali v poslední minutě. V minulém utkání na hřišti Nebušic jsme si chuť spravili a již od první minuty jsme si šli pro vítězství.

V Nebušicích řádilo duo bratrů Panýrků, kteří dohromady vstřelili 5 branek. Hned v první minutě se o branku postaral Tomáš, který využil milimetrového míče svého bratra a hlavou zavěsil. Kbely první poločas hráli velmi účelně a do branky spadlo téměř vše, co na branku vyslaly. O poločase se do kabin odcházelo za stavu 1:6.

Druhý poločas domácí více zapli, začali více běhat, napadat a po konci přestávky ihned snížili na 2:6. Stav zápasu a výrazně se zhoršující terén již z druhého poločasu vytvořilo tu pravou kopanou, kterou doprovázelo mnoho soubojů a faulů.

Utkání jsme i přes špatný druhý poločas dovedli do vítězného konce a z Nebušic si odvážíme výhru 2:7.

Příští utkání odehrajeme v neděli od 15:30 na hřišti ve Kbelích proti Řeporyjím.

Sestava: Malík, Haniak, Liška, Vokoun, Dobrovolný, Zima, Odvárka (57. Vlas), Leibl, Panýrek J., Pokorný (78. Urbanovský), Panýrek T. (72. Mukhadzhinov)

Branky: 1′, 8′ – Tomáš Panýrek, 16′, 21′, 40′ – Jakub Panýrek, 31′ – Tomáš Pokorný, 87′ – Tomáš Vlas