Loading...

U11 skončila druhá v okresním kole McDonalds Cupu

23.3. 2022 proběhlo okresní kolo slavného školního turnaje, McDonalds Cupu. Jednalo se již o 23.ročník. Ve středu hrála kategorie II – žáci 4. a 5. tříd. Náš tým, tedy tým Kbelské školy, nastoupil pod vedením zkušených tělocvikářů a fotbalových trenérů v jedné osobě. Asi nepřekvapí, že osu týmu tvořili hráči Spartaku Kbely. V týmu však byly i zástupci jiných klubů jako Admira, Bohemians, nebo Sparty. Přestože byla vidět v prvním zápase nesehranost borců z různých týmů, ve skupině jsme nenašli přemožitele a bez problémů jsme z prvního místa postoupili do finále. Finálový zápas už byl nad naše síly. Sportovně musíme přiznat, že soupeř z Letňan ze školy Generála Fajtla nás převýšil ve všech aspektech hry a byl nad naše síly. Celkové druhé místo je však pro nás v této kategorii velkým úspěchem.