Loading...

Noc na Karlštejně

Poprvé v novodobé historii vyrazila naše předpřípravka na turnaj za hranice Prahy a to dokonce i s přespáním. Větší část týmu vyrazila s trenéry do Karlštejna vlakem již den před turnajem. Ve vlaku nás čekalo překvapení – na stejný turnaj totiž cestoval i tým našich přátel z Hrdlořez v čele s trenerkou Marcelou Strakovou. Tím dostala calá výprava zcela jiný náboj. Společně jsme dorazili na stadion a ubytovali se. Poté jsme vyrazili na hřiště a užili si společný dvouhodinový trénink i se zápasem na závěr. Na klucích bylo vidět, jak náramně si vše užívali a dokonce do party vzali i desetiletého syna organizátora fotbalistu Honzu, ve kterém se někteří vzhlíželi. Po maximálním tréninkovém nasazení kluci s chutí povečeřeli. A spolecně zkoukli večerníčka v podobě krátkých fotbalových videí. Poté se děti odebraly do pokojů načerpat sílu na dopolední turnaj. Po snídani začaly přijíždět další týmy a začala pravá fotbalová atmosféra. Turnaje se zúčastnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin. Celkem bezpečné jsme naši skupinu vyhráli a v semifinále nás čekali naší přátelé z Hrdlořez. Bohužel do finále může postoupit jen jeden a bojovnost kbelských kluků byla větší a tak si finále zasloužili. Z druhého semifinále jsme čekali Meteor, který bez porážky ovládl druhou skupinu, ovšem v penaltovem rozstřelu byli šťastnější Zdice. Olympii jsme stejně jako v základní skupině přestříleli a tím turnaj vyhráli.
Sportovni výsledek pro nás ovšem nebyl tak podstatný. Důležitější je, jakou na výletě kluci utvořili partu. Po turnaji jsme s hráči Hrdlořez stihli navštívit místní ZOO a poté jsme se vydali zpět na vlak.
Takovouto výjimečnou akci, která děti i nás trenéry hodně bavila, rádi v budoucnu zopakujeme.
Sebíku, Alexi, Mathi, Jonášku, Matýsku, Domčo, Áďo, Dave a Jony moc děkujeme za skvělý výkon a reprezentaci Kbel.
Velká pochvala na závěr patří starší sestře Alexe – Nikole Mertinové, která s nadšením a s přehledem vypomohla jako rozhodčí. Spartak do toho!!!!
M&M