Loading...

U8 FC Háje vs Spartak Kbely 21.10.2023

Skupina Pavel: vstup do zápasu se nám za krásného počasí vůbec nepovedl, kluci jako kdyby ještě spali nebo byli myšlenkami jinde. Nedostávali se ke své hře, propadávali v soubojích a ani brankář v první části nepodežel. Postupem času se přeci jen dostali do hry, co nás ale sráželo byla koncovka. Soupeř těžil i z dobré hry brankáře, který se často zapojoval do ofenzívy. Přes velkou snahu v závěru se nám nepříznivý vývoj nepodařilo zvrátit. Opět je nutné pochválit rodiče za podporu a fandění po celý zápas. Dneska to bohužel nevyšlo, jedeme dál.

Z výkonu hráčů na druhém hřišti se musím vzpamatovat.
Nám se zase vstup do zápasu povedl. Po 1. Čtvrtině jsme vedli 5:1. Tam nás podržel brankář Filip Kamitz. Bohužel 3. a hlavně 4. čtvrtina bylo velké zklamání. Velké chyby v obraně a v útoku bezmocnost. Soupeř bojoval a naší hráči působili odevzdaně. Z našeho vedení 13:8; jsme byli rádi za remízu 13:13.
Komentář trenérky:“ Nevím, co se s kluky dnes dělo. .Teplo, špatně barevná UMT? Ano chyběli nám Štěpa, Máťa ale jínak jsme hráli komplet. Prohra nevadí, ale musíme bojovat. A to chybělo.‘
Celkový výsledek byl 25:20 pro soupeře.