Loading...

10.09.2023  TJ SK Satalice – SK Třeboradice  4:3

První domácí utkání jsme sehráli ve Kbelích na trávě jako předzápas Kbelského ,,A´´ týmu. Krásné počasí a skvěle připravené hřiště, spoustu fanoušků co víc si přát.

Kluci nastoupili s velkým respektem k o hlavu vyšším protihráčům a během prvních 6 minut jsme vlastními chybami prohrávali 0-2. Velká poklona klukům a hlavně hecířům Vítkovi a Honzovi M. Kluci se otřepali, na stopera k Honzovi jsme přesunuli Sájmiho a byl to super tah. Kluci se začali dostávat do tempa a přitlačili soupeře na jeho polovinu. Vysokým napadáním jsme přinutili soupeře chybovat a po krásném centru Vítka poprvé za nás skóroval Maty K. hlavou 😊. Drželi jsme se své hry, soupeře nepustili z vlastního území a odměnou byl vyrovnávací gól na konci poločasu po dorážce Toma na 2-2. Zkraje druhé půle se po křídle prohnal Štěpa nacentroval pod sebe a bohužel Tom neproměnil velkou šanci. Soupeř se nákopem dostal před naši branku a vzápětí skóroval. Naštěstí to nic nezanechalo na našich hráčích, stále bojovali a snažili se o svou hru. Odměnou byl krásný gól z dálky malého-velkého bojovníka Daků. Hra se držela převážně na soupeřově polovině a když už se zdálo, že se budou dělit body, opět se po pravém křídle prohnal Štěpa a nekompromisně pod víko skóroval 😊. Kaňkou na této krásné akci byla žlutá karta Honzy M. který zakopl míč soupeři postavený na rozehru ☹.

Velice bojovné utkání, kdy jsme ze zbytečného respektu k soupeři rychle prohrávali, ale svou bojovností a elánem do hry předvedli kvalitní výkon hodný naší soutěže.

Děkujeme klukům za bojovný výkon, rodičům a přátelům za skvělou kulisu a podporu 😊😊😊

Střelci : Maty K., Tom, Daků, Štěpa