Loading...

Dominantní výkon, 7 branek, z Libuše vezeme tři body

Ve 3. kole 1.A třídy jsme zavítali na hřiště Libuše. Omlazený tým, bude to jiná Libuš, jsme si říkali před zápasem a i tak jsme do něj vstoupili. Sebevědomě, koncentrovaně a s jasným cílem.

Do sestavy se vrátily opory v podobě Jana Leibla a Patrika Zolotuchina, naopak Filip Odvárka si z tréninku odnesl zdravotní indispozici, která mu nedovolila naskočit do základní sestavy a místo něj dostal šanci od začátku Pelson Pfavayi.

Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a od první minuty jasně dominovali. Vytvořili jsme si územní převahu a zataženou Libuš mačkali na jejich polovině hřiště. Opakoval se stejný scénář jako při posledním domácím utkání proti 1999 Praha. Územní převaha, dominance na míči, ale problém prolomit soupeřovy hradby.

Recept na obranu soupeře jsme našli po 28 minutách, kdy po centru Jakuba Panýrka zavřel zadní tyč Patrik Zolotuchin a hlavou nás poslal do vedení! Po úvodní brance se strhla úplná lavina, další dvě branky přidal Patrik Zolotuchin a dvakrát se mezi střelce zapsal Tomáš Panýrek – stav po prvním poločase 0:5!

Fanoušci očekávali naprostý debakl ,a že utkání skončí dvojciferným výsledkem. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažněji, možná i kvůli úpornému horku, které panovalo. Každopádně v druhém poločase čtvrtou branku v utkání přidal po samostatném úniku Patrik Zolotuchin a hattrick završil Tomáš Panýrek. Soupeř snížil ve 49. minutě po vlastní brance Jana Kohlbecka.

Další utkání a velice důležité odehrajeme v neděli od 17:00 proti Aritmě Praha, se kterou budeme bojovat o prvenství v soutěžní tabulce. Chystáme pro Vás další organizační akce včetně poločasové soutěže. Sledujte sociální sítě, ať Vám nic neunikne!