Loading...

Jednoznačná výhra nad Libuší

V rámci druhého jarního kola jsme přivítali SK Libuš, se kterou jsme v podzimním klání uspěli 1:3, ale utkání doprovázelo plno soubojů a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého.

Začátek utkání byl od první minuty v naší režii a pečlivou kombinací jsme se snažili hledat díry v soupeřově obraně. Jedna taková šance přišla ve 14.minutě, kdy přesný centr nové posily Patrika Zolotuchina zúžitkoval kapitán Čeněk Skoč.

Po druhé brance Čeňka Skoče se postavil ve 32. minutě i k pokutovému kopu, který ve stylu Antonína Panenky s přehledem proměnil a hattrick byl na světě! Do konce prvního poločasu se ještě prosadili Prokop Urbanovský, Jakub Panýrek a svoji první branku v kbelském dresu vstřelil i Patrik Zolotuchin.

Do druhého poločasu nastoupila i naše druhá posila Michal Šrůtek. Druhý poločas se nesl ve volnějším tempu a poprvé jsme soupeře pustili do našeho vápna, z čehož padla jediná branka soupeře.

Zbytek utkání se již dohrávalo a po brankách Jakuba Panýrka, Patrika Zolotuchina a Tomáše Panýrka jsme utkání dovedli do vítězného konce za krásného stavu 9:1.