Loading...

19.2. Přátelské utkání U8 x Slávie Praha U7

V hale ve sportovním středisku Slávie jsme na UMT sehráli přátelské utkání proti Slávii. Zápas měl několik zajímavých faktů a to, že v něm nastoupil za Kbely Honzík Brož, který ještě nedávno hrál za Slávii. Dále pak naši hráči Honzík Leibl a Daník Brejcha, kteří pravidelně každý týden v tomto týmu Slávie trénují a trenéři U7 měli tento pátek ukázkový trénink pro naše U8.
Zápas byl od začátku v maximálním nasazení. Naši kluci byli dobře nabuzeni a bojovali o každý míč. Potěšili mě svou rychlostí a neustálou snahou o získání míče. Hru si tvořili sami a zejména Daník Brejcha i přes to, že byl nejmenší, byl slyšet jak dával klukům pokyny a hlásil se o míč.
Kluci si pěkně zastříleli, každý si dal góla.
Náš tým reprezentovali: Kamal, Honzové Leibl a Brož, Daníkové Brejcha a Demčik, Filip Kamitz a Maty Holenda.