Loading...

Hlasujte pro RODANA v soutěži Eurovision

Talentovaný mladý písničkář, odchovanec Kbel a hráč B-týmu RODAN, který v loňském roce vydal povedený albový debut Glasses Off, byl vybrán mezi pět finalistů českého národního kola soutěže Eurovision Song Contest 2023!

O postup do celosvětového finále se RODAN utká s Maellou, Markétou Irglovou, Pam Rabbit a kapelou Vesna. Po včerejšími přímém přenosu můžete začít pro RODANA hlasovat. Hlasování probíha na adrese www.escz2023.com

Sotva dvacetiletý mladík, kterého vlivný hudební magazín Headliner zařadil v roce 2021 mezi 50 nadějí české hudby, se ve své tvorbě pohybuje na pomezí alternativního popu a indie folku. Už se svým debutovým singlem 

Gone na přelomu let 2020 a 2021 úspěšně bodoval na vlnách rádia Evropa 2, čímž si vysloužil nominaci na Objev roku v Hudebních cenách E2!

Velký potenciál a um skládat silné songy, které strhnou intimitou a jemnocitem v kombinaci s charismatickým anglickým vokálem, RODAN potvrdil svým albovým debutem Glasses Off. Ten vznikl v produkci i s hudebním přispěním renomovaného Jana Čechtického (Ohm Square) a vzešel z něj mimo jiné podmanivý duet s v Praze usazenou Čecho-Američankou Isabellou Noel I Just Lost a Friend, který se několik týdnů džel na předních příčkách Hitparády Evropy 2. 

V rámci národního finále Eurovision Song Contest 30. ledna 2023 ve 21:00 RODAN představil zbrusu novou soutěžní píseň Introvert Party Club. Jeho postup do světového finále můžete ovlivnit i Vy v hlasování, které bude do 6. 2. 2023 na výše uvedené adrese.

Zdroj: supraphon.cz