Loading...

Proti Raptors bez bodu i vstřelené branky

Špatný vstup do zápasu, individuální chyby a okamžité potrestání od soupeře. Ze Zličína, kde Prague Raptors hrají domácí zápasy odjíždíme s prázdnou.

Kbelácí na Zličín odjížděli bez Tomáše Zimy, zraněného Čeňka Skoče a vykartovaného Jiřího Vokouna. Za Jiřího Vokouna musel na stoperu zaskočit Jan Leibl a ve středu pole nahradil Tomáše Zimu mladý Filip Odvárka.

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, dobře kombinovali a trestali naše špatné počínání směrem do defenzivy. První možnost skórovat využil útočník domácích Brandon Harris James. Po inkasované brance jsme si vytvořili řadu šancí, které se nám pro naši smůlu nepodařilo proměnit a další naší chybu potrestal bývalý plzeňský fotbalista Jan Chvojan. Můžeme jen spekulovat, jak by zápas vypadal kdybychom šance proměnily.

Po druhé inkasované brance jsme iniciativu v zápase přebrali my, drželi míč a hledali možnosti, které by vedly k překonání domácího brankáře, ale k výrazné brankové příležitosti nedošlo a do kabin se odcházelo za stále přijatelného výsledku 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, chtěli jsme nepovedený první poločas odčinit. Otevřeli jsme obranu, hra na riziko a neproměnění dalších vyložených šancí vedli k dokonání výsledku 0:5. O branky se postarali Matthias Fleming a dvěmi brankami Andrea Cabranes.

Děkujeme fanouškům, že vážili cestu přes celou Prahu a budeme se snažit výsledek odčinit v příštím domácím utkání proti Modřanům, které se pravděpodobně odehraje v Satalicích. Budeme Vás včas informovat.