Loading...
Jiří Vokoun

V Lidovém domě se udělovaly ceny za postupovou sezónu

Po úspěšné postupové sezóně se v Lidovém domě ve Kbelích udělovaly ceny za nejlepšího hráče, nejlepšího střelce, nejlepšího brankáře a osobnost týmu.

Nejlepší hráč sezóny – Miroslav Zich

Cenu za nejlepšího hráče uplynulé sezóny si převzal Miroslav Zich. 20-letý střední záložník je odchovancem kbelského fotbalu. V 18 letech si na jeden rok odskočil do Dukly Praha, ale po svém návratu se ihned stal oporou mužstva a základním kamenem pro hru trenéra Martina Haniaka st.

Nejlepší střelec sezóny – Tomáš Panýrek

48 branek ve 30 utkáních hovoří za vše. Vytáhlý kbelský útočník, který prošel pražským Meteorem byl hlavním strůjcem kbelského úspěchu a i nejlepším střelcem soutěže! A to suverénně. Klánovický Filip Tvrzický, který skončil v žebříčku na druhém místě vstřelil o 18 branek méně, tedy 30.

Nejlepší brankář – Jan Lukeš

V brance se Jan Lukeš střídal s Jiřím Kaiserem, ale počet vychytaných nul nemohl o této ceně rozhodnout jinak. Kbelský brankář odcházel ze zápasu s čistým kontem hned 11krát. Dvanácté čisté konto, které udržel v zápase v Kyjích se našemu brankáři nepočítalo z důvodu vystřídání Janem Maršálem v závěrečných minutách. V počtu vychytaných nul se bývalý brankář Teplic nebo Roudnice nad Labem vyjímá i na první příčce celé soutěže.

Osobnost týmu – Jiří Vokoun

Opora zadních řad Jiří Vokoun se stal lídrem na hřišti i v kabině. Byl nedílnou součástí úspěchu Kbel, pravou rukou trenéra a pozitivně působil na své spoluhráče. Vokoun je kbelský odchovanec a přes pražskou Spartu, Loko Vltavín a SK Benešov se vrátil zpět domů.