Loading...

Výhra v Malešicích s Juniorem, boj o postup pokračuje!

Kbeláci zvítězilu na hřišti Junioru Praha 1:7. Prohra Strašnic ze sobotního zápasu s Třeboradicemi prohlubuje propast mezi druhým (postupovým) a třetím místem.

Kbely od úvodního hvizdu na hřišti dominovaly a z jejich herního pojetí byl znát jasný cíl – zvítězit. V úvodní desetiminutovce si Kbeláci vypracovali pár šancí, ze kterých mohli rozvlnit síť. Největší šance přišla v 15. minutě. Dobrou kombinací se míč dostal k Janovi Leiblovi, který dlouhým, přesným míčem našel Jana Horního a ten míč jen posunul na unikajícího Tomáše Pokorného. Kbelský záložník trefil brankáře.

První branka zápasu přišla o pár minut později. Po zaváhání obrany soupeře domácího brankáře prostřelil Tomáš Panýrek a Kbely mohly slavit! Ve 31. minutě Miroslav Zich z rohového kopu našel na zadní tyči Jana Horního, který hlavou vrátil míč do malého vápna a ten si našel Jiří Vokoun – 0:2! Třetí branku po skrumáži ve vápně soupeře přidal Petr Krátký a na 0:4 po obehrání brankáře zvýšil Tomáš Panýrek. Týmy odcházely do šaten za stavu 0:4.

Do druhého poločasu vstoupily Kbely opět aktivně, jenže v 50. minutě po špatné komunikaci mezi stopery soupeř snížil na 1:4. Se Kbely snížení stavu neotřášlo a o dvě minuty po rozehraném rohu a centru Martina Haniaka hlavou zavěsil Čeněk Skoč.  

V průběhu druhého poločasu Kbely zápas dohrávaly v klidu a ještě přidaly dvě branky (57′ Skoč, 83′ Pokorný). Utkání v Malešicích s Juniorem zvládáme a vítězíme 1:7! Vzhledem k tomu, že v sobotním utkání Strašnice podlehly Třeboradícím, tak jsme na druhém místě odkočili a vše máme ve svých rukou.

V neděli od 17:00 odehrajeme domácí utkání s Újezdem. Budeme Vás potřebovat!