Loading...

PŘEDPŘÍPRAVKA

Rozcestník


MINISTAR 7.5.2022 Sibřina

Dnes jsme na prvním turnaji jarní části stříbrné skupiny Ministar v Sibřině podali celkem slušný výkon a přestože jsme obsadili 4. místo, nebylo to zklamání. Po rozpačitém úvodu a ospalém projevu proti Dubči a Xaverovu se kluci oklepali a v zápasech se Sibřinou a Hrdlořezy slavili zasloužená vítězství. Poslední zápas s Vinoří jsme odehráli nerozhodně. Turnaj nám ukázal nedostatky na kterých musíme zapracovat. Ale našla se také pozitiva a věříme, že získané zkušenosti děti posunou dál.

M&M

Odkaz na fotky ZDE


JUMP PARK aneb skákající dráčata

Na prvního apríla jsme se rozhodli pro odměnu všem Dráčatům za zimní přípravu a to v podobě návštěvy Jump Parku v Letňanech. Vzhledem k nepříznivému počasí to byla skvělá náhrada za trénink, který bychom zrušili a zůstali doma. Hodina skákání, lezení či šplhání byla skvělým zpestřením a zároveň příležitostí se navzájem lépe poznat a skamarádit se. Děti pobíhaly z jedné atrakce na druhou a bylo hezké se s nimi radovat z netradičního zážitku.

Takovouto akci v budoucnu moc rádi zase zopakujeme.
M&M

Za fotky děkujeme panu Urbánkovi. Odkaz na album ZDE


TURNAJ 27.3.2022

V neděli 27. března jsme byli spolu s Modřanskými pozváni na miniturnaj pořádaný Slavií Praha. Byl to turnaj malých forem, kdy každý klub postavil dva týmy. 80 minut nepřetržité hry byl plný krásných momentů a všechny děti uspokojil. Dráčata byla oběma klubům vyrovnaným soupeřem. Vítězství střídaly porážky, ale o to nám přeci nejde, největší radostí pro naše malé bojovníky byly vstřelené branky.
M&M

Za fotky děkujeme trenérce Míše Frydrychové a panu Urbánkovi.

Odkazy na alba ZDE a ZDE


TURNAJ V KOLODĚJÍCH 12.3.2022

Odkaz na fotky ZDE


TURNAJ O KBELSKÝ KOLÁČ 5.3.2022

Vrcholem halové sezóny přípravek byl turnaj O kbelský koláč, který jsme sami pořádali a byl jedním z několika turnajů obnovené tradice založené paní Evou Haniakovou. Za účasti silné konkurence týmů Libiš, Bohnice, FA Střížkov a Xaverov naše Dráčata po čtyřech výhrách turnaj ovládla a udělala pěknou tečku za tímto seriálem i zimní sezónou.

Za pár dní vyběhneme na trávník a budeme se připravovat na soutěž Ministar, kam jsme přihlásili dva naše týmy. Držte nám palce!!!

Míša&Míra


ÚSPĚCH DRÁČAT V KOLODĚJÍCH 16.1.2022 

Skvělý úvod roku!

První turnaj v kalendářním roce odehrála Dráčata v neděli 16.1. 2022 v našich oblíbených Kolodějích. Na turnaj jsme nejeli s velkými ambicemi, jelikož tentokrát nebylo jednoduché tým poskládat z důvodu karantén. Nepřítomnost našich tradičních opor nás však nemusela dlouho trápit. Dráčata hned v prvním utkání se střížkovskou akademií skvěle zabodovala a vyhrála 6:4. V dalších utkáních měla Dráčata jasně navrch a turnaj bez potíží vyhrála. Vedle Adama Kněžínka a Štěpánka Havelky se nám pěkně rozehrál Honzík Leibl, který si svým výkonem zasloužil odměnu v podobě poháru, který si mohl odvézt domů. I ostatní hráči se nám moc líbili, ale zvláštní pochvalu zaslouží Daneček Demčyk, který dokázal častokrát vybojovat míč a vytvořit si z toho šanci, kterou několikrát využil. 
Moc díky trenérovi Honzovi Kněžínkovi za jeho pomoc a obětavost. Jeho svěřenci ročníku 2014, měli svůj turnaj hned po nás a tak jsme se rádi zdrželi a podívali na první dvě utkání. Je neuvěřitelné, jaký pokrok, kdy jsme je viděli naposledy, udělali.Zaslouženě svůj turnaj také vyhráli a Spartak svými mužstvy předpřípravky opět v Kolodějích zanechal silnou stopu.
M&M


INFORMACE – Prázdninový kemp 

Ve dnech 8. – 12. srpna 2022 budeme opět pořádat fotbalový příměstský kemp na kbelském fotbalovém stadionu a blízkém okolí.Kemp je určený zejména pro členy našeho klubu roč. 2013 – 2016 i mladší. Zaměříme se nejen na fotbal, ale také na jiné sporty např. florbal, plážový volejbal (Satalice), ping-pong, turistika a další. Děti se mohou těšit na bojovku, společenské hry a další pestrý program.  

Čas nástupu 7.30 – 8.00

Čas vyzvednutí 16.00 – 16.30 

Strava:

10.00 dopolední svačina: ovoce a zelenina

11.30 oběd ve Srubu v parku: polévka + hl. chod

15.00 odpolední svačina: pečivo, sušenky, jogurt.

Pitný režim bude zajištěn  Cena: 2800,- Kč za celý týden. sourozenec 2200,- Kč. Dotazník účasti zašleme během příštího týdne. V případě sourozenců je možnost přihlásit i dítě ročníku 2012. Pokud budete mít dotaz neváhejte se mě zeptat. Děti budou pod dohledem kvalitních trenérů a věříme, že se kemp vydaří minimálně stejně jako v minulých letech.

M. Schmid – tel. 603 554 588


Blahopřejeme Danečkovi!

Velkolepě oslavil své šesté narozeniny hráč předpřípravky Daneček Demčyk. Dort byl vyroben podle jeho přání a návrhu! Jsme moc rádi, že máme v týmu takového srdcaře. 

Danďo vše nejlepší! M+M – trenéři