Loading...

Aktuality


KVALIFIKACE KRAJSKÉHO FINÁLE McDonald’s Cupu

V pondělí 2.5. se uskutečnila kvalifikace Krajského finále McDonalds Cupu 2022 v areálu Pražačka na Žižkově. Po úspěšném okresním kole v březnu se účastnila také ZŠ Kbely v kategorii A, tedy žáci 1. až 3. tříd. Tým složen téměř výhradně z hráčů Spartaku Kbely (11 z 12 hráčů) postupně porazili ZŠ Horáčkova (P4) 6:2, ZŠ Brána Jazyků (P1) 8:0, ZŠ Nepomucká (P5) 4:3 a vyhrál svojí čtyřčlennou kvalifikační skupinu. Tím se kvalifikoval do krajského finále, kam postoupilo 8 nejlepších pražských škol, ze kterých vzejde 1 postupující do celostátního finále McDonalds Cupu 2O22. Krajské finále se uskuteční 17.5.2022 v areálu ABC Braník a hráče přijde podpořit jeden z patronů turnaje, hráč pražské Sparty, Adam Hložek.


FOTBALOVÝ POHÁR OVLÁDLI ŠKOLÁCI ZE KBEL – AKTUALIZOVÁNO O ODKAZ NA ČLÁNEK

Historická událost pro náš klub a ZŠ Albrechtická!
Výhra v dětském fotbalovém poháru a zároveň dva týmy ve finálovém turnaji.

Všem učitelům a trenérům, kteří na tom mají svůj podíl, patří obrovská gratulace👍

Odkaz na článek ZDE

Odkaz na další informace a pořadí ZDE


Výběr Prahy U10 reprezentovali i naši hráči

Ve středu 20.4. proběhl turnaj výběrů U10. V týmu tmavěmodrých byli i naši dva borci Filip Plevka a Jony Fojtík.
Jejich tým obsadil v turnaji 2.místo.
Kluci gratulujeme👍


ZŠ Kbely dnešním dnem přepsala historii DFP (Dětského fotbalového poháru)

Poprvé v historii tohoto turnaje se podařilo do finálového kola postoupit dvěma týmům z jedné základní školy a to z té naší!
19.4.2022 oba naše týmy vyhrály všechny zápasy ve skupině a poradily si i se svými soupeři v semifinále. Finálový zápas tak byl soubojem mezi 1. a 2. týmem naší školy.

Příští týden se tedy naši žáci zúčastní finálového turnaje na ZŠ Petřiny. 10 dětí ze 14 byli malí fotbalisté ze Spartaku Kbely.

Michal Nebeský


BRIGÁDA

Konečně můžeme hrát a trénovat venku. A aby i naše hřiště bylo co nejlepší a areál co možná nejhezčí, uděláme si společnou brigádu trenérů, hráčů a rodičů v sobotu 23.4. od 9:00 na Spartaku. ProsímE potvrzení kdo dorazí, ať nám naše duo trávníkářů M&L nachystá práci. Vemte kdo má koště, lopatu, hrábě, rukavice a klub zajistí suda a maso.

Těšíme se na vás


HOLA HOLA, TRÁVA VOLÁ!

Od pondělí 4.4.2022 se tréninky mládeže přesouvají zpět na travnaté hřiště Spartaku Kbely. Tréninky budou ve stejných dnech a časech jako na podzim.


MCDONALD’S CUP

V pondělí 21.3. a ve středu 23.3. se naše škola ZŠ Kbely účastnila okresního kola McDonald´s Cupu pro 1. až 3. třídy resp. 4. až 5. třídy.  Naši nejmenší žáci jako vítěz za Prahu 9 postupují do dalšího kola. Z 12 hráčů bylo 10 ze Spartaku Kbely, kategorie U9 a U8.  Cenné výhry kluci vybojovali zejména proti Čakovicím a ZŠ Novoborská – FA Praha a turnaj ovládli bez jediné ztráty.

Ve středu naši žáci nejprve ovládli svoji skupinu s přesvědčivými třemi výhrami a postoupili do finále proti vítězi druhé skupiny Prahy 9 . Tam bohužel nestačili na ZŠ generála Fajtla a po prohře 9:0 , kdy už na našich borcích bylo vidět, že již neměli sílu, skončili nakonec na turnaji druzí, tedy jako první nepostupující tým. I tak zaslouží všichni velkou pochvalu.

Michal Nebeský


KBELSKÁ MLÁDEŽ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nově můžete fandit kbelské mládeži i na sociálních sítích Facebook a Instagram. Těšíme se na vás!


PŮVODNÍ WEB SPARTAKU JE FUNKČNÍ V OMEZENÉM PROVOZU

Aktuální informace hledejte vždy na www.spartak-kbely.cz, pro archivní zprávy se můžete obrátit na web původní po kliku na obrázek níže.